Jdi na obsah Jdi na menu
 


Carl Johnson
"CJ"Hlavní postava celé hry.Je to postava, za kterou vy hrajete, hrajete za něj po dobu celé hry.CJ prožil a stále prožívá nepříznivé starosti ve svém životě, po smrti své matky neví co dál.Když se nastěhuje do Los Santos usmíří se se svým bratrem Sweetem.
A nadále, dalo by se říci pomáha svým starým přátelům obnovit rozpadající se gang.Tedy shrnutím CJ nemá na výběr, tedy má, ale za velice nepříznivých podmínek a navíc potřebuje sehnat nějaké peníze, a tak si volý život gangstera.

Sean Johnson
"Sweet"

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/thumb/e/e7/GTASA_Sweet.jpg/130px-GTASA_Sweet.jpg

Sean Johnson je, jak už příjmení napovídá, bratr Carla.Sean je velice tvrdý a ničím neovlivněný boss celé rodinné gangsterské rodiny.Ale i za bratrskou maskou se někdy skrývá zmije.A v Seanovi se v některých fázích bratrství schovává pěkně velké klubko zmijí.


Kendl Johnson
"------"
http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/7/73/130px-GTASA_Kendl.jpg

Kendl je sestra CJ a přítelkyně Cesara.I přesto, že spolu se Sweetem jsou sourozenci, tak se příliž v lásce nemají.Navíc schazuje vinu na CJ za to, že jeho rodina se dostala do problému díky němu a že nebyl na blízku, když potřebovala pomoc.


Lance Wilson
"Ryder"

Obrázek “http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/a/a4/120px-GTASA_Ryder.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Ryder je asi CJův nejvěrnější přítel.Samozřejmě nechybí v rodinném gangu, kde CJ je.Tento chlapík je něco jako informační středisko celého gangu, vlastní nespočet velmi důležitých kontaktů, a je autorem mnoha log gangu do kterého patří.Melvin Harris
"Big Smoke"

http://www.gtacartel.com/images/articles/chars/bs.jpg

Člen rodinného gangu.Melvin trpí nadváhou, a proto zbytečně způsobuje někdy potíže.Ale i tak není nadarmo si s ním zahrávat, navís když tento chlapík je velice ale velice přitahován penězy a jak je nemá, vraždí na podkání.C
esar Vialpando

"Tornado"

http://www.gtacartel.com/images/articles/chars/cv.jpg

Tento chlapík je známý tím, že je celý od shora až po paty potetovaný.Cesar je starým přítelem z dědství CJ.Navíc chodí se CJ sestrou.Cesar bydlí v San Fierru, což sweetovýmu gangu může přinést určité zisky a výhody.